The Leaders Digest

Skup samochodów Lublin

Skup samochodów, który prowadzimy, nie obejmuje jednak skupu i handlu częściami zamiennymi, bądź złomowaniem samochodów.

Skup samochodów z drugiej ręki na obszarze województwa lubelskiego to propozycja zwrócona do tych, którzy pragną zbyć czy też kupić auto. Zainteresowani jesteśmy samochodami wszelakich marek wyprodukowanych w latach 1992-2013.

Mogą Państwo zgłosić się do nas z autami w każdym stanie technicznym, zarówno kompletne jak i lekko uszkodzone. Nasz skup samochodów nie wymaga ważnego przeglądu pojazdu czy jego ubezpieczenia.

Proponujemy skup i handel wozami z drugiej ręki, dzięki czemu odkupowane przez nas pojazdy posiadają perspektywę na kolejne życie.

Nasz auto skup operuje na obszarze południowo- wschodniej Polski. Dojedziemy w dowolne położenie w obrębie województwa lubelskiego.

Ofiarowujemy z siebie wszystko aby dokonać każdorazowo odpowiedniej selekcji wśród licznych ofert, jakie dostajemy. Selekcjonujemy najbardziej kuszące oferty, tak aby każdy konsument był usatysfakcjonowany.


Tagged as: , , , , , ,

Leave a Response